• Dzień Edukacji Narodowej w FSP2

• Dzień Edukacji Narodowej w Filii połączony był z oficjalnym przyjęciem w poczet uczniów naszej szkoły - pierwszoklasistów.

Następnie mieliśmy przyjemność wysłuchać zespołu The Best of Filia, który uraczył nas ardzo oryginalnymi tekstami piosenek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia :)

• Dzień Edukacji Narodowej w SP2

• Dzisiaj, 14 października, świętowaliśmy w naszej szkole, Dzień Edukacji Narodowej, zwany także Dniem Nauczyciela. Już od samego rana czuć było, że to nie jest zwykły dzień. Wszyscy uczniowie ubrani byli w galowe stroje, a co niektórzy, pojedynczo lub w grupach nieśli kwiaty i jakby kogoś szukali. Życzenia i miłe gesty były widoczne na każdym kroku.

Na lekcji trzeciej odbyła się uroczysta akademia, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rady rodziców.  Klasa II pod opieką wychowawczyni przygotowała przedstawienie z tej okazji, które zrobiło ogromne wrażenie na uczniach i nauczycielach. A co najważniejsze, każdy miał uśmiech na twarzy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Oświaty oraz Uczniom naszej szkoły.

Drodzy Nauczyciele, dziękujemy za Wasz trud, cierpliwość i codzienne zaangażowanie w kształtowanie młodych umysłów. Wasza praca jest niezwykle cenna, ponieważ nie tylko przekazujecie wiedzę, ale także inspirujecie do rozwijania pasji i poszukiwania własnych dróg życiowych.

Pracownicy Administracji i Obsługi, bez Waszej codziennej troski i wsparcia szkoła nie mogłaby funkcjonować. Dziękujemy za Waszą pracę, która często jest niedoceniana, a ma ogromne znaczenie dla tworzenia bezpiecznego i przyjaznego środowiska do nauki.

Drodzy Uczniowie, pamiętajcie, że każdy dzień w szkole to kolejny krok w Waszej edukacyjnej podróży. Doceniajcie pracę nauczycieli i bądźcie otwarci na nowe wyzwania, bo to właśnie wyznacza Waszą przyszłość.

Życzymy wszystkim zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z pełnionej roli w edukacyjnym procesie. Niech każdy dzień przynosi nowe powody do radości i dumy z osiągnięć naszych uczniów!

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna