Finał powiatowy:

3 miejsce – Zofia Basiura kl. 5b

Finał wojewódzki nie odbył się z powodu braku środków finansowych.

2. Sztafetowe biegi przełajowe.

Drużyna dziewczynek wygrała z reprezentacją SP 1 i zajęła 2 miejsce w finale powiatowym, który odbył się 26 września na stadionie w Suchej Beskidzkiej.

Skład drużyny: Basiura Sabina, Gierat Emilia, Głowacz Anna, Rusin Natalia, Śmietana Lena, Wątroba Julia, Zabawa Eliza -kl. 6.

3. Indywidualna Liga LA.

Finał powiatowy odbył się 28 września na stadionie w Suchej Beskidzkiej.

W zawodach startowało 6 chłopców z klas 7-8.

Startowały 2 drużyny chłopców: kl. 4-6 i 7-8

Drużyna chłopców młodszych przegrała z uczniami z SP 1. Starsi chłopcy wygrali z SP 1, następnie w eliminacjach powiatowych wygrali z drużyną z Tarnawy Dolnej i zajęli 2 miejsce w Finale powiatowym, który odbył się 25 października w Zawoi.

Skład drużyny: Gajda Mikołaj, Kamiński Szymon kl. 7, Balcer Wiktor, Basiura Artur, Legieć Mikołaj – kl. 8a, Basiura Artur – 8a

5. Koszykówka 3x3.

W zwodach startowała drużyna chłopców z klas 7-8. Przegrała z reprezentacją SP 1.

Skład: Balcer Wiktor, Basiura Artur – 8a, Knapczyk Wiktor, Nowak Piotr – 8b.

6. Pływanie.

Finał powiatowy – Kryta Pływalnia Sucha Beskidzka. 10. 01.2023 r.

Startował jeden uczeń Miklaszewski Szymon – kl. 8b. , który zajął 1 m. stylem grzbietowym. W finale wojewódzkim ( Myślenice 21. 03.2023 ) zajął 12 miejsce.

7. Narciarstwo alpejskie.

Finał Powiatowy – Zawoja Czatoża 2.03.2023

Startowało 10 uczniów z naszej szkoły – 5 dz i 5 ch.

Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego:

9 m – Basiura Gabriela – kl.2                                    5 m – Bury Maksymilian – kl. 2

Rocznik 2012 -2013

2 m – Basiura Zofia – kl. 5b

Rocznik 2010 – 2011

3 m- Wątroba Julia – kl. 6                                         3 m – Miklaszewski Paweł – kl. 5b

8. Siatkówka .

W zawodach udział brała drużyna chłopców z klas 7 – 8 w składzie: Gajda Mikołaj, Kamiński Szymon, Knapczyk Damian – 7, Balcer Wiktor, Basiura Artur, Legieć Mikołaj – 8a, Nowak Piotr, Stec Marcin, Knapczyk Wiktor – 8b. Chłopcy wygrali z drużyną z SP 1, a następnie przegrali z uczniami SP 1 Budzów w eliminacjach powiatowych.

9. Drużynowe i indywidualne biegi przełajowe.

W zawodach startowały drużyny chłopców z klas 4-6, 7-8 oraz dziewczynki z klas 4-6. Obie drużyny chłopców przegrały z SP 1 natomiast dziewczynki wygrały i awansowały do Finału Powiatowego.  W finale ( Sucha Beskidzka 18.04.2023) zajęły pierwsze miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego. W finale wojewódzkim ( 21.04.2023 Nowy Targ ) zajęły 5 miejsce.

Chłopcy 4-6: Chmiel Bartek, Cichy Filip – 5a, Miklaszewski Paweł, Włodarczyk Robert – 5b, Migas Marcin, Mikołajek Paweł, Zabawa Kacper, Zachura Paweł – 6.

Chłopcy 7-8: Basiura Artur, Balcer Wiktor, Szafarczyk Rafał -8a, Miklaszewski Szymon, Nowak Piotr, Śliwa Jakub, Rzepka Łukasz – 8b.

Dziewczynki 4-6: Basiura Sabina, Gierat Emilia, Głowacz Anna, Rusin Natalia, Śmietana Lena, Zabawa Eliza – 6.

10. Piłka nożna.

W zawodach startowały drużyny chłopców 4-6 i 7-8. Obydwie drużyny przegrały z SP 1.

Chłopcy 4-6: Chmiel Bartek, Cichy Filip, Wojtyłka Bartłomiej – 5a, Miklaszewski Paweł– 5b, Porębski Piotr,  Zabawa Kacper– 6.

Chłopcy 7-8: Gajda Mikołaj, Kamiński Szymon – 7, Balcer Wiktor, Basiura Artur, Legieć Mikołaj – 8a, Nowak Piotr- 8b, Basiura Artur – 8 F.

11. Czwórbój lekkoatletyczny.

Startowały drużyny dziewczynek i chłopców z klas 4-6. Chłopcy przegrali z drużyną z SP1.

Skład: Miklaszewski Paweł, Włodarczyk Robert – 5b, Mikołajek Paweł, Zabawa Kacper, Zachura Paweł – 6.

Dziewczynki wygrały zarówno eliminacje miejskie jak i finał powiatowy(25. 05.2023 Sucha Beskidzka)         i awansowały do finału wojewódzkiego ( 29.05.2023 - Kraków), w którym zajęły 6 miejsce.

Skład: Basiura Sabina, Gierat Emilia, Głowacz Anna, Rusin Natalia, Śmietana Lena, Zabawa Eliza – 6.

12. Siatkówka plażowa.

Startowała drużyna chłopców w składzie: Balcer Wiktor, Basiura Artur – 8a, Stec Marcin, Nowak Piotr – 8b. Po pokonaniu drużyny  z SP 1 awansowali do finału powiatowego, w którym zajęli 2 miejsce.