XIII Powiatowy konkurs fotograficzny – rozstrzygnięty

„20 listopada 2015 r. została rozstrzygnięta XIII edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Zabytki znane i nieznane”. Zabytkowe kościoły, kapliczki, drewniane domy i stare ruiny są tematem fotografii, które zostały zgłoszone do konkursu przez 37 uczestników.

W tym roku po raz pierwszy konkurs rozgrywany był na fanpagu Biblioteki Suskiej w serwisie Facebook. Dzięki temu to Internauci mogli zadecydować o tym, kto zostanie zwycięzcą. Na zdjęcia oddano prawie 1700 głosów, w tym nie tylko z Polski, ale także m.in. z Angli, Węgier, Austrii, a nawet Stanów Zjednoczonych.
Swoje nagrody przyznało także Jury, powołane przez Organizatora konkursu, w skład którego weszli: Janusz Kociołek – Naczelnik Wydziału Kultury, Kultury Fizycznej i Promocji Powiatu, Rafał Lenart – artysta malarz i Adam Wróbel – artysta fotografik.”

Laureaci XIII edycji konkursu fotograficznego „Zabytki znane i nieznane”:

Kategoria: dzieci i młodzież

II  miejsce: Jakub Niedźwiedź – kl. VI
II  miejsce: Mateusz Porzycki – kl. V

Gratuljemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

W. Habowska

Źródło: http://www.bibliotekasuska.pl/wydarzenia.php?mode=p&id=200