Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

TURNIEJ BRD – ETAP MIEJSKI

    W dniu 22 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Udział wzięły 3 zespoły uczniów w składzie 4-osobowym (2 dziewczynki i 2 chłopców), tj. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 i jej Filii.

   Pierwszy etap zawodów polegał na rozwiązaniu testu, zawierającego pytania dotyczące zagadnień ruchu drogowego. Po części pisemnej, zawodnicy musieli wykonać zadania praktyczne – udzielenie I pomocy przedmedycznej, a następnie pokonać rowerowy tor przeszkód.
Zwycięzcami tegorocznego etapu miejskiego w kategorii szkół podstawowych okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 zajęli drugie miejsce ze stratą tylko dwóch punktów do zwycięzców, a uczniowie z Filii SP2 – trzecie miejsce.

Nagrody rzeczowe ufundował Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka.

   Wszystkim gratulujemy, szczególnie  za czas poświęcony i wysiłek jaki włożyli w przygotowanie się do tego turnieju.

Zapraszamy do galerii: turniej BRD

strzałka do góry