Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP 2 – SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W czwartek 24 kwietnia na stadionie przy ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej odbył się finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Drużyna dziewczynek z naszej szkoły zajęła VI miejsce. Lepiej wypadł start drużyny chłopców, którzy do ostatniej zmiany toczyli walkę z suską „ Jedynką” i po jej pokonaniu zajęli wysokie III miejsce. Naszą szkołę reprezentowali:

 

Dziewczynki: Kinga Białończyk, Paulina Polak, Gabriela Pyka, Sylwia Bułka, Ewelina Porzycka, Natalia Rzeźniczak, Patrycja Gozdek, Weronika Kurek, Klaudia Leśniak.

 

Chłopcy: Jakub Niedźwiedź, Kacper Barzyczak, Kacper Pochopień, Dawid Starzak, Robert Surmiak, Kacper Wichrowski, Szymon Jędrzejak, Dominik Dyduch – Polak, Roland Prorok.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wysiłek włożony  w reprezentowanie szkoły i gratulujemy udanego występu.

Aleksandra Drońska

strzałka do góry