SP2 – ŻEGNAJ SZKOŁO, CZAS WAKACJI!

W dniu 23.06.2017 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
W sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas 1 – 6 , dyrektor szkoły p. Małgorzata Peć, nauczyciele i rodzice. Dziś po miesiącach wytężonej pracy, po raz ostatni w roku szkolnym 2016/2017 uczniowie spotkali się w murach swej szkoły, by wsłuchując się w ostatni szkolny dzwonek podsumować minione miesiące nauki.

Na wstępie wysłuchano krótkiego występu artystycznego pod kierunkiem pań: M. Janiczak i B. Kubieniec.
Następnie przystąpiono do wręczania nagród i świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom.
Wraz z odebraniem świadectw dla uczniów rozpoczął się czas wakacyjnego odpoczynku.
Życzenia udanego wypoczynku i samych słonecznych dni życzyli uczniom nauczyciele i p. dyrektor Małgorzata Peć.
   Wszystkim uczniom gratulujemy i składamy życzenia udanych, pogodnych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia 4 września już w 8 – letniej szkole podstawowej.

images (1)

Zapraszamy do galerii: zakończenie r. szk. 2016/2017