Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – ZAWODY SPORTOWE

Koniec roku szkolnego obfitował w sukcesy uczniów naszej szkoły w zawodach sportowych.

  • Na szczególną uwagę zasługują lekkoatletki z klasy VI-ej.
    Drużyna dziewczynek wygrała Finały  Powiatowe w drużynowych biegach przełajowych oraz w czwórboju lekkoatletycznym.
    Zwycięstwa te dały im przepustkę do Finałów Wojewódzkich, w których znakomicie się zaprezentowały. W biegach drużynowych w Nowym Targu zajęły 5 miejsce, a w czwórboju lekkoatletycznym w Krakowie były 6 – te.

Skład drużyny : Basiura Sabina, Gierat Emilia, Głowacz Anna, Rusin Natalia, Śmietana Lena i Zabawa Eliza.

Warto również zaznaczyć, że w obydwóch finałach powiatowych pierwsza indywidualnie była Sabina Basiura, a w finale wojewódzkim w czwórboju  zajęła wysokie 7 miejsce.

  • Znakomicie w zawodach sportowych spisał się również uczeń klasy II , Nikodem Kołodziej, który startował indywidualnie w trójboju lekkoatletycznym i zajął wysokie 3 miejsce. Jest to duży sukces, ponieważ  Nikodem startował ze starszymi chłopcami z klasy 3 i 4. 
  • Świetnie spisali się chłopcy w siatkówce plażowej. Po wygraniu z drużyną z SP 1 awansowali do Finału Powiatowego, w którym zajęli wysokie 2 -ie miejsce. Przegrali dopiero w finale z chłopcami z SP Bystra Podhalańska.

Skład reprezentacji: Balcer Wiktor, Nowak Piotr, Stec Marcin, Basiura Artur.

Wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę w zawodach sportowych serdecznie dziękujemy, gratulujemy i życzymy udanych i aktywnych wakacji!!!

A. Drońska i K. Hajda

Zapraszamy do galerii: zawody sportowe

strzałka do góry