Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

NADSZEDŁ CZAS WAKACJI

   W piątek 24 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z pożegnaniem uczniów klasy szóstej.
Absolwenci wystąpili w rolach honorowych gości i odebrali z rąk pani dyrektor świadectwa, a także nagrody książkowe i dyplomy za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność na rzecz szkoły. Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
Piątoklasiści na tę okoliczność przygotowali część artystyczną, wywołując uśmiech na twarzach widzów, ale był to uśmiech przez łzy. Absolwenci pożegnali się ze szkołą wzruszającym przemówieniem przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego – Kingi Białończyk, skierowanym do dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników szkoły, rodziców oraz młodszych kolegów i koleżanek.

    Jak co roku również najlepsi uczniowie klas: I-V otrzymali podczas uroczystości nagrody i wyróżnienia.
Po części oficjalnej wszyscy spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

   A teraz „lato, lato, lato czeka…”.
Zatem w imieniu dyrekcji i nauczycieli życzymy naszym uczniom cudownych wakacji i czekamy na Was we wrześniu – wypoczętych i pełnych zapału do nauki.

Zapraszamy do galerii: uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

strzałka do góry