Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – ZABAWA KARNAWAŁOWA W KL. 0 – II

W KARNAWALE, W KARNAWALE, WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE …images          

Karnawał to wyjątkowy czas.
Bal karnawałowy jest często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Także i w naszej „Dwójce” odbył się „Bal przebierańców”.
21 lutego  już od rana, w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Zorro, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach. W trakcie karnawałowych szaleństw można było się posilić słodką przekąską przygotowaną przez rodziców. Mile spędzony czas podczas zabawy upłynął szybko… .
Kolejny bal już za rok.

Zapraszamy do galerii: zabawa karnawałowa 

strzałka do góry