Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – WYCIECZKA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO DO ZATORLANDU

W dniu 02 czerwca 2022 r. dzieci z oddziału przedszkolnego SP2 udały się do Zatorlandu.
Przygodę w Zatorze rozpoczęliśmy spacerem po parku ruchomych dinozaurów. Podczas przechadzki ścieszką edukacyjną w starym lesie, można było usłyszeć i zobaczyć naturalnej wielkości okazy prehistorycznych zwierząt. Wśród nich nie tylko dinozaury, ale także gady latające. Gigantyczne dinozaury pancerne, największy na świecie poruszający się T-Rex oraz wiele innych, a było ich kilkadziesiąt. 
Zwiedzaliśmy również  Park Mitologii na wodzie, gdzie główną atrakcją stał się rejs łódką po jeziorze, podczas którego oglądaliśmy pięknie odwzorowane figury greckich bogów, herosów, bohaterów i mitycznych stworzeń.
Ogrom rozrywki dostarczył nam Lunapark, gdzie mogliśmy dowolnie korzystać z karuzel. Był również czas na małą przekąskę. Ostatnim etapem wycieczki było zwiedzanie „Domku do góry nogami” i oczywiście zakup pamiątek. Pogoda dopisała w 100%. Czy dzieciom potrzeba do szczęścia czegoś więcej?
Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy, a więc
i nasza wycieczka nie mogła trwać wiecznie. Z pewnością wyprawa do ,,Zatorlandu” na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do galerii: Zatorland

strzałka do góry