SP2- wycieczka kl.I A do fabryki baniek

Dnia 30 listopada 2015 r. uczniowie klasy I A wraz z rodzicami i wychowawcą pojechali na klasową wycieczkę do fabryki baniek w miejscowości Bębło.
Najpierw poznaliśmy etapy produkcji baniek choinkowych i obejrzeliśmy film edukacyjny. Następnie malowaliśmy bańki według własnego pomysłu i ozdabialiśmy je brokatem. Później zwiedziliśmy fabrykę i poszczególne pomieszczenia. W tym czasie nasze bombki wyschły w suszarni i zostały starannie zapakowane do pudełek.
Na koniec zrobiliśmy zakupy w przyzakładowym
sklepie. Tam nie mogliśmy oderwać oczu od ręcznie malowanych bombek …
Nasze bańki własnoręcznie zrobione będą wisiały na choinkach na honorowym miejscu !

wych. B. Smolik

Zapraszamy do galerii: wycieczka do fabryki baniek.