SP2 – Wizyta Świętego Mikołaja

images1

We wtorek, 6 grudnia 2016 naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoimi Aniołkami.
Jak co roku gość z Laponii odwiedził wszystkich uczniów. Tym, którzy na to zasłużyli Święty rozdawał prezenty. Nie obyło się bez piosenek i wierszyków recytowanych przez uczniów klasy III, którzy na tę okazję przygotowali apel pod kierunkiem p. J. Trzebuniak. Długo oczekiwany Gość został przywitany w pięknie udekorowanej na tę okoliczność sali teatralnej.
Po radosnym przyjęciu przez wszystkich uczniów Mikołaj udał się do klas, gdzie oczekiwały na niego najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klasy I, II i III.
Po rozdaniu słodkości Mikołaj wsiadł na sanie zaprzęgnięte w renifery, a Aniołki odleciały razem z nim. Wśród uczniów panowało zdziwienie, że nikt w tym roku nie dostał rózgi.

Serdecznie zapraszamy Świętego Mikołaja do naszej szkoły za rok.

Zapraszamy do galerii: Św. Mikołaj