SP2 – Wizyta św. Mikołaja

Jak co roku 6 grudnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2  odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym  Mikołajem.
Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na Gościa. Najwięcej emocji i radości ta „niecodzienna wizyta” wzbudziła w najmłodszych uczniach Oddziału przedszkolnego oraz klas I – III. Na powitanie nasi uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wierszyki.  Następnie św. Mikołaj udał się do poszczególnych klas, gdzie osobiście wręczył prezent każdemu dziecku.  Po wykonaniu wspólnego zdjęcia  dzieci podziękowały i pożegnały Miłego Gościa.
    Spotkanie ze św. Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze.  Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku… Dlatego też św. Mikołajowi dziękujemy z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas.

Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy magię zbliżających się świat Bożego Narodzenia – za to też dziękujemy.

Zapraszamy do galerii: wizyta św. Mikołaja