SP2 – wizyta kl.II w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej

pobrane

W dniu 21 lutego 2019 r. uczniowie kl. II Szkoły Podstawowej nr 2 odwiedzili Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Suchej Beskidzkiej.

Uczniowie wzięli udział w lekcji bibliotecznej „Przyroda Babiej Góry”. W ramach zajęć słuchali opowiadania o zwierzętach występujących na terenie podbabiogórza, oglądali prezentację i uczestniczyli w grze edukacyjnej.

Było to również spotkanie z książką dla dzieci i biblioteką. Młodzi czytelnicy mieli możliwość zwiedzenia biblioteki, obejrzenia  zbiorów, poznania co to jest katalog biblioteki i do czego służy.

Dzieci także świetnie się bawiły. Poznały kilka zabaw z wykorzystaniem chusty animacyjnej, które dostarczyły im wiele emocji. Był to czas spędzony na nauce i zabawie.

Zapraszamy do galerii: w bibliotece