SP2 – wigilie klasowe

Ostatni dzień w szkole w 2016 roku był bardzo uroczysty. Wszyscy uczniowie założyli eleganckie stroje.
W klasach 0 – VI odbyły się klasowe wigilie. Wcześniej rodzice uczniów przygotowali oprawę świąteczną sal i „namiastkę” wieczerzy wigilijnej. Wychowawcy rozpoczęli uroczystości modlitwą i czytaniem fragmentu Pisma Świętego. Następnie wszyscy zgromadzeni, według tradycji łamali się opłatkiem i składali świąteczne życzenia. Po posiłku śpiewano kolędy.
Uczniowie z klas IV – VI odwiedzali młodszych kolegów – składali im życzenia i kolędowali.
      Następnie cała społeczność szkolna obejrzała Jasełka przygotowane przez klasę VI i wspólnie kolędowała.

Na zakończenie dnia Pani Dyrektor złożyła nauczycielom, uczniom i rodzicom świąteczne i noworoczne życzenia. Przypomniała, że spotykamy się dopiero za rok – 02 stycznia 2017 roku.

Zapraszamy do galerii: klasowe wigilie