Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – UROCZYTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

images3

W dniu 19.06.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 zabrzmiał ostatni dzwonek. Na ten dzień czekali z niecierpliwością wszyscy uczniowie. Ten dzień na pewno był najważniejszy dla ośmioklasistów, którzy po wakacjach nie wrócą już do naszej szkoły.   Z łezką w oku żegnani byli przez dyrektora szkoły, nauczycieli oraz uczniów. To jeden z takich wyjątkowych dni, gdy coś się zaczyna i coś się kończy. Koniec szkoły daje w pewnym stopniu mieszane uczucia – bo z jednej strony radość, ale z drugiej jednak smutek, bo oto po kilku latach absolwenci opuszczają mury tej szkoły, która ich uczyła i wychowywała. 

Absolwenci szkoły oraz uczniowie klas 1 – 7 odebrali świadectwa, nagrody książkowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe, 100% frekwencję… 

W dalszej części uroczystości z rąk Rady Rodziców troje uczniów otrzymało stypendia za najlepsze wyniki w nauce. 

Nie obyło się bez chwil wzruszenia, kiedy dyrektor szkoły p. Małgorzata Peć żegnała odchodzących na emeryturę pracowników szkoły.

Życzymy wszystkim uczniom zdrowych, bezpiecznych i pogodnych wakacji!

images

 Zapraszamy do galerii: zakończenie roku szkolnego

strzałka do góry