Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2- Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

     23 marca 2015 roku w Zespole Szkół : Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej został przeprowadzony Turniej o wiedzy i bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Kolejny raz w eliminacjach gminnych Turnieju rywalizowały ze sobą drużyny szkół podstawowych i gimnazjum z terenu miasta. Już po I części Turnieju – testu pisemnego z wiedzy o bezpieczeństwie drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką pani mgr Bożeny Stanaszek objęła prowadzenie. Drużynę reprezentowali uczniowie z klasy VI – Antoni Lenart, Ewelina Porzycka, Miłosz Szklarczyk i Natalia Rzeźniczak. Trochę gorzej prezentowała się drużyna w jeździe na rowerach po torze sprawnościowym. Bezkonkurencyjna okazała się jednak fachowość w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Lider grupy – A. Lenart doskonale kierował grupą  – co  w ostateczności zaowocowało zajęciem I miejsca w Turnieju.

Drużyna będzie reprezentowała miasto Sucha Beskidzka dnia 15 kwietnia 2015 roku na Turnieju Powiatowym w Budzowie.

 

Serdeczne podziękowania dla zespołu i gratulacje!

148031_DSC_1223

strzałka do góry