Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – Sztafetowe biegi przełajowe

pobrane

      26 września 2017 r. na stadionie w Suchej Beskidzkiej odbyły się eliminacje gminne sztafetowych biegów przełajowych. W tym roku udało się „zebrać’ zarówno drużynę chłopców, jak i dziewczynek ( pierwszy raz od kilku lat).
Drużyna składa się z 10 zawodników lub zawodniczek z SP 2 oraz Filii. Dzięki wspaniałej walce obie drużyny pokonały swoich rówieśników z „jedynki” i awansowały do finałów powiatowych, które odbyły się 29 września również na stadionie w Suchej Beskidzkiej.

W finale powiatowym obie drużyny zajęły czwarte miejsca.

Skład drużyny dziewczynek SP2:

 1. Jędrzejak Magdalena – 5

 2. Rapacz Aleksandra – 5

 3. Sikora Magdalena – 5

 4. Zabawa Wiktoria – 5

 5. Durmała Julia – 6

 6. Leśniak Kinga – 6

 7. Orędarz Weronika 6

 8. Świerkosz Emilia – 6

Skład drużyny chłopców SP2:

 1. Głowacz Jan -5

 2. Kurek Dawid – 5

 3. Staszel Kacper – 5

 4. Krzeszowiak Kamil – 6

 5. Pyka Dominik – 6

Gratulujemy

strzałka do góry