Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – Szkolne eliminacje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych

     W dniu 7 marca 2016 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie dwóch utworów – poezji i prozy.

Jury było pod wrażeniem wysokiego poziomu uczestników konkursu, którzy bardzo poważnie i nad wyraz dojrzale potraktowali szkolne zmagania. Dokonanie wyboru najlepszych uczestników okazało się więc niezwykle trudne tak w kategorii uczniów klas młodszych, jak i w kategorii uczniów klas starszych. Jury wzięło pod uwagę dobór tekstów, umiejętności recytatorskie, sposób interpretacji utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Ostatecznie do udziału w konkursie
na szczeblu gminnym zakwalifikowały się następujące osoby:

  • w kategorii klas I-III
  1. Weronika Legieć z klasy III
  2. Szymon Miklaszewski z klasy Ib
  3. Magdalena Jędrzejak z klasy III
  • w kategorii klas IV-VI
  1. Kinga Białończyk z klasy VI
  2. Małgorzata Tatara z klasy VI
  3. Oliwia Pająk z klasy V

      Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a najlepszym życzymy sukcesów w eliminacjach gminnych, które odbędą się w dniu 10 marca 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury Zamek w Suchej Beskidzkiej.

images3

Zapraszamy do galerii: konkurs recytatorski

strzałka do góry