Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – szafki w każdej klasie

       Pomysł zakupu szafek na książki pojawił się we wrześniu 2016 roku. Rodzice klas 0 -VI zaczęli zgłaszać się do Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 z prośbami – wnioskami i postulatami, dotyczącymi doposażenia sal lekcyjnych. Wówczas zdecydowano, że priorytetem na najbliższy rok szkolny 2016/2017 dla Rady Rodziców będzie zakup szafek na książki.

   Już 26 listopada 2016 r. na Zamku Suskim zorganizowano CHARYTATYWNĄ ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ, z której cały dochód przeznaczono na ten cel. Wysoka frekwencja na zabawie była dowodem na to, że Radę Rodziców wspiera całe miasto – Sucha Beskidzka, i nie tylko.
Swoją obecnością zaszczycił zabawę Pan Burmistrz Stanisław Lichosyt, który wsparł finansowo ten projekt – za który bardzo dziękujemy.
Pan Burmistrz jest naszym najlepszym „sponsorem – przyjacielem” już od kilku lat.

     Spore wsparcie Rada Rodziców otrzymała w szkole. Na wysokości zadania stanęli rodzice uczniów, którzy poprzez dobrowolne, ale liczne wpłaty na Radę Rodziców dali wyraz poparcia tego projektu.
Rodzice – dziękujemy!

I tak wspólnymi siłami uzyskano efekt, który przerósł najśmielsze oczekiwania. Rada Rodziców pozyskała na szafki kwotę 10.360,00 (dziesięć tysięcy trzysta sześćdziesiąt) złotych i już 6 grudnia w klasach pojawiły się oczekiwane szafki na książki. Jakże piękne, kolorowe i funkcjonalne. Radość i zaskoczenie na twarzach dzieci była tego najlepszym dowodem.

MIKOŁAJKI A.D. 2016 na zawsze pozostaną w pamięci dzieci (co widać na zdjęciach).

      Rada Rodziców raz jeszcze dziękuje Wszystkim życzliwym ludziom, którzy pomogli zrealizować ten projekt z Panem Burmistrzem na czele, któremu życzymy dużo zdrowia i polecamy się na przyszłość…

przedstawiciele Rady Rodziców SP nr 2 w Suchej Beskidzkiej

Zapraszamy do galerii: szafki na książki

strzałka do góry