SP2 – SUKCES UCZENNICY W POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 21 marca 2019 roku w Domu Weselnym  „Greg” w Budzowie odbył się finał XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych w kategoriach klas: VI-VII oraz VIII-III gimnazjum.
Organizatorem  konkursu była Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów z siedzibą w Palczy we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Suchej Beskidzkiej.

Wśród kilkudziesięciu uczestników wyłonionych w eliminacjach szkolnych i gminnych swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowały: Julia Durmała i Oliwia Pająk. Poziom konkursu był wysoki, tym bardziej cieszy sukces Julii Durmały, która zajęła II miejsce w kategorii klas: VI-VII, pięknie prezentując dzieła literatury polskiej.

Uczennicy serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii: XX powiat. konkurs recytatorski