SP2 – ROK SZKOLNY 2018/2019 ROZPOCZĘTY!

Skończyły się wakacje i nadszedł czas rozpoczęcia kolejnej edukacyjnej przygody.

W dniu 3 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 o godz. 8.00 rano pani dyrektor Małgorzata Peć powitała wszystkich zebranych, szczególnie ciepłe słowa kierując w stronę najmłodszych uczniów – pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę.
W swoim wystąpieniu, m. in.: przedstawiła  nauczycieli, którzy będą wychowawcami w klasach 0 – 8, nauczycieli uczących poszczególnych przedmiotów oraz najważniejsze informacje dotyczące pracy szkoły.

Życzyła wszystkim wytrwałości i sukcesów w niełatwej drodze zdobywania wiedzy i umiejętności.

Na zakończenie uroczystości cała społeczność szkolna pożegnała pracownika szkoły z okazji przejścia na emeryturę. Serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w szkole płynęły od: pani dyrektor, Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego ….

A potem… to już wiadomo – spotkanie z wychowawcą, nowy plan lekcji, klasa oraz mnóstwo powakacyjnych wrażeń i… ciekawość – jaki będzie ten rok?