SP2 – PLEBISCYT NA SZKOŁĘ ROKU 2018 ZAKOŃCZONY

Szanowni Państwo,

zakończył się wielki plebiscyt edukacyjny Gazety Krakowskiej

SZKOŁA ROKU 2018, NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018.

Do tegorocznej edycji plebiscytu zgłoszono ponad 1100 nauczycieli oraz kilkaset szkół z całej Małopolski. Nominowani zmierzyli się w etapach powiatowych, a ci z najlepszymi wynikami rywalizowali na poziomie wojewódzkim.
Akcja przebiegała pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego i profesora Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Z radością przypominamy, że:

•  Szkoła Podstawowa nr 2 w etapie powiatowym zajęła I miejsce.

Nagrodą jest:

• dyplom i tytuł Szkoły Roku,
  • zaproszenie na uroczystą galę połączoną ze specjalistycznym szkoleniem FlexiForm Day Edukacja, poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji,
  • prezentację w specjalnym dodatku,
  • voucher na reklamę w „Gazecie Krakowskiej”, „Dzienniku Polskim” i/lub serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 3 tys. zł,
  • awans do etapu wojewódzkiego.

aa

• W dniu 23 listopada 2018 r. zakończyło się głosowanie na tytuł  SZKOŁY ROKU 2018 WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO.

Szkoła Podstawowa nr 2 zajęła 9 miejsce.

• Pani Elżbieta Palarska z Filii Szkoły Podstawowej nr 2 wygrała konkurs NAUCZYCIEL NA MEDAL na etapie powiatowym w kategorii Nauczyciel klas I-III.

W dniu 29 listopada 2018 roku, podczas uroczystej gali na Uniwersytecie Pedagogicznym, laureaci plebiscytu odebrali nagrody. Wręczono również dyplomy i medale laureatom etapów powiatowych. Naszą szkołę reprezentowały: pani dyrektor Małgorzata Peć oraz pani kierownik Filii Szkoły Podstawowej nr 2 Elżbieta Palarska.

1

Bardzo serdecznie dziękujemy  Rodzicom, Absolwentom i Przyjaciołom Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej
za oddane głosy w plebiscycie edukacyjnym Gazety Krakowskiej, a tym samym
za zaufanie, jakim obdarzacie Państwo naszą szkołę.