Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA

   pobrane (1)

      W dniu 9 czerwca 2018 r. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 zorganizowała Dzień Dziecka dla całej społeczności uczniowskiej.
Na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji: sztuczki magiczne, malowanie twarzy, zdjęcia z fotobudki, rozgrywki piłki nożnej w sali gimnastycznej, pokaz strażacki, pierwsza pomoc przedmedyczna, zjeżdżalnia dla najmłodszych, balonowe stworki, pokaz baniek mydlanych, słodki poczęstunek, grill, popcorn i napoje.

Uroczystość rozpoczęto od złożenia wszystkim dzieciom – wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń … 

Zabawa rozpoczęła się, ale dorośli ukradkiem od czasu do czasu spoglądali przez okna sali gimnastycznej, ponieważ na niebie zbierały się chmury. Groziło deszczem. Napięcie wisiało w powietrzu. I stało się – deszcz strugami spadał z nieba. W sali gimnastycznej w tym czasie trwał pokaz magicznych sztuczek i chybaaaa magik wyczarował zmianę pogody. Deszcz ustał i po chwili część atrakcji rozpoczęto również na boisku szkolnym, np. wszyscy zgromadzeni mieli możliwość obejrzenia wozu strażackiego oraz akcji ratowniczej strażaków. 

Wśród najmłodszych uczestników największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy, zabawy z wychowawczyniami klas 0 – 3 i robienie duuuużych baniek mydlanych na boisku szkolnym.

Dzieci wysłały do nieba swoje marzenia. Na sygnał pani dyrektor wypuszczono balony, które pofrunęły wysoko, wysoko. Na pewno marzenia  spełnią się.

Na głodnych czekały kiełbaski, a także kawiarenka z ciastami, przekąskami, napojami i słodyczami.

Wszystkie atrakcje budziły wiele emocji. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek, a dobry humor dopisywał każdemu.

 

 Najlepszym podziękowaniem dla Rady Rodziców za tak świetnie przygotowaną imprezę niech będą rozradowane buzie dzieci, które widać na zdjęciach  poniżej.

Zapraszamy do galerii: Dzień Dziecka

strzałka do góry