SP2 – PIERWSZY DZIEŃ SZKOŁY JUŻ ZA NAMI.

Tegoroczny rok szkolny rozpoczął się nietypowo, bo czwartego września 2023 r. O godzinie 8.00 rozbrzmiał pierwszy szkolny dzwonek. W sali gimnastycznej zgromadzili się licznie uczniowie, rodzice oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego.

Następnie głos zabrał Pan Burmistrz Miasta Stanisław Lichosyt, który przywitał i w ten sposób wprowadził do społeczności szkolnej nową Panią Dyrektor Sabinę Baran. Od tej pory rozpoczął się nowy etap w historii szkoły.

W imieniu nauczycieli i uczniów życzymy nowej Pani Dyrektor wielu sukcesów w pracy, zadowolenia  z osiągnięć uczniów oraz dobrej współpracy ze społecznością szkolną.

Pani Dyrektor! Witamy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowym etapie Pani życia i życia szkoły!

Po części oficjalnej uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Wszystkim, dla których szkoła to „drugi dom” – czyli uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego nowego roku szkolnego, a rodzicom – radości z osiągnięć ich pociech.

Zapraszamy do galerii: rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024