Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – osiągniecia uczniów w I sem. 2014/2015

images

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS I – III

    1. Uczniowie, którzy bardzo dobrze opanowali   wiadomości i umiejętności oraz otrzymali wzorowe zachowanie

Klasa I –13 uczniów:

Długosz Maria, Fornal Maja, Fujak Karol, Janik Kamila, Kościelniak Julia, Kubasiak Franciszek, Lis Anna, Mikołajek Piotr, Sarlej Jakub, Stanaszek Julia, Śliwa Klaudia, Trzop Julia, Toczek Jakub

 Klasa II – 14 uczniów:

Głowacz Jan, Jędrzejak Magdalena, Kamińska Aleksandra, Krzeszowiak Bartłomiej, Legieć Weronika, Lik Piotr, Kurek Dawid, Sitarz Weronika, Pyka Kacper, Sikora Magdalena, Spyrka Patryk, Staszel Kacper, Zabawa Wiktoria, Tomanek Andrzej

 Klasa III – 10 uczniów:

Droński Wojciech, Durmała Julia, Krzeszowiak Filip, Leśniak Kinga, Orzechowska Weronika, Pustułka Anna, PustułkaKacper, Świerkosz Anna, Świerkosz Emilia, Wróbel Roksana.

2. Frekwencja klasy:

   1 miejsce – klasa I – 93%   

  2 miejsce – klasa  II –  92,4%

  3 miejsce – klasa III – 88,6%    

 

3. 100% frekwencja  uczniów:

 1 miejsce – klasa I – 7 osób:

Janik Kamila, Julia Kościelniak, Orędarz Szymon, Sarlej Jakub, Stanaszek Julia, Śliwa Klaudia, Ziarek Dawid

 2 miejsce – klasa II i III – 4 osoby:

Klasa II

Gołuszka Zofia, Kurek Dawid, Madej Krzysztof, Sikora Magdalena

Klasa III

Durmała Julia, Leśniak Kinga, Sala Aleksandra, Świerkosz Anna

 

4. Konkurs czystości:

1 miejsce – klasa II

2 miejsce – klasa III

 3 miejsce – klasa  I

wyprawka sz.5. Konkurs  czytelniczy:

1 miejsce – klasa III:

1 miejsce – Pustułka Kacper – 105 książek

2 miejsce – ex aequo Orędarz Weronika i Roksana Wróbel – 58 książek

3 miejsce – Świerkosz Anna – 54 książki

Łącznie 24 czytelników – 664 wypożyczenia

2 miejsce – klasa II

1 miejsce – Magdalena Jędrzejak – 70 książek,

2 miejsce – Bartłomiej Krzeszowiak – 51 książek

3 miejsce – Kurek Dawid – 43 książki

Łącznie 26 czytelników – 486 wypożyczeń

3 miejsce – klasa I

1miejsce – Janik Kamila – 36 książek

2 miejsce – Orędarz Szymon – 30 książek

3 miejsce – Julia Stanaszek – 27 książek

Łącznie 19 czytelników i 225 wypożyczeń

 

6. W ramach projektu bibliotecznego – „Jesień tajemnic”.

Turniej wiedzy fantastycznej:

1 miejsce: Paweł Targosz – klasa III,

2 miejsce – ex aequo Magdalena Jędrzejak i Franciszek Napierała – klasa II

Konkurs na okładkę książki:

2 miejsce – Katarzyna Kozina – klasa III

Konkurs na najlepsze opowieści fantastyczne:

1 miejsce – Maksymilian  Błachut  – klasa III

2 miejsce – Magdalena Sikora – klasa II

3 miejsce ex aequo – Andrzej Tomanek – klasa II i Maja Bułka – klasa III

Na wyjątkowe wyróżnienie i uznanie zasługuje Kacper Pustułka z klasy III za stworzenie dojrzałego opowiadania fantastycznego pt. „O władcy Żywiołów”. Biblioteka Suska dodatkowo nagrodziła go zbiorem baśni z całego świata.

 

images    6. Zawody pływackie:

 

Nadzieja pływacka powiatu suskiego:

 Kraul: Klasa II

Julia Parchańska – I miejsce 

 

Styl klasyczny: Klasa III

Droński Wojciech – I miejsce 

 Maksymilian Błachut – II miejsce 

 

Styl grzbietowy: Klasa III

Świerkosz Emilia i Jan Adamek – II miejsce 

Julia Durmała – III miejsce 

 Kraul: Klasa III

Aleksandra Sala – III miejsce 

Rapacz Mateusz – III miejsce 

 

Sukcesy dydaktyczne uczniów klas IV – VI

 Klasa IV

Oliwia Pająk  :     5,27

Benedykt Długosz: 5,2                                                                                     

Zuzana Kubasiak:  5,0

Paweł Palcar:          5,0

Joanna Rzeźniczak: 5,0

 Klasa V

Kamil Chrząszcz:       5,54

Jakub Niedźwiedź:     5,36

Paweł Lato:                5,3                                              

Kinga Białończyk:     5,1

Anna Stanaszek:        5,0

Małgorzata Tatara:     5,0

Patryk Kościelniak:   4,9

 Klasa VI

Ewelina Porzycka:5,36

Antoni Lenart:       5,09

Karolina Janiczak:  5,0

Natalia Rzeźniczak:5,0

Robert Surmiak:      5,0

 

images2Uczniowie o wzorowym zachowaniu

 Klasa IV

 Nikoletta Bachul   

Karol Bojęś

Zuzanna Kubasiak

Anna Moskała

Oliwia Pająk

Joanna Rzeźniczak

Kacper Wybraniec

 Najwięcej punktów z zachowania:

Oliwia Pająk: 269

 Klasa V

 Kinga Białończyk      Paulina Polak     

Kamil Chrząszcz        Anna Stanaszek

Klaudia Czyżowska    Karol Zgudziak

Oliwia Kozina           Małgorzata Tatara

Paweł Lato                Maksymilian Syc

Karolina Majkrzak   Gabriela Pyka

Jakub Niedźwiedź    Gabriela Pająk

 Najwięcej punktów z zachowania:

Małgorzata Tatara: 277                                               

 Klasa VI

 Sylwia Bułka             Dawid Starzak

Kacper Fujak            Antoni Lenart      

Karolina Janiczak      Robert Surmiak

Ewelina Porzycka 

Natalia Rzeźniczak                    

Anna Trzebuniak

Mateusz Wojtyłka

 Najwięcej punktów z zachowania:

Ewelina Porzycka:   279

Najlepsze indywidualne osiągnięcia

 Najwyższa średnia ocen wśród klas:   klasa IV     4,4

 Najwyższa średnia ocen uczniów:  Kamil Chrząszcz  5,54

 Najwięcej punktów z zachowania: Ewelina Porzycka: 279

images1

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

 

 

 

strzałka do góry