Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 0 – III W II SEMESTRZE

19.06. 2017 r. odbyło się podsumowanie osiągnięć klas 0-III. Uroczystość uatrakcyjnił występ klasy II b, która w pięknych krakowskich strojach zatańczyła krakowiaka.

Nagradzani uczniowie otrzymali dyplomy oraz symboliczne upominki – zakładki do książek, tabele mnożenia, linijki.

Rada Rodziców ufundowała laureatom słodycze, za które dziękujemy.

 images (1)

KLASY 0 – III

II półrocze roku szkolnego 2016/2017

UCZNIOWIE, KTÓRZY BARDZO DOBRZE OPANOWALI WIADOMOŚĆI I UMIEJĘTNOŚĆI ORAZ OTRZYMALI WZOROWE ZACHOWANIE

KLASA I

Pacyga Marianna, Świerkosz Matylda, Targosz Justyna, Kamiński Szymon.

KLASA II A

Antoniewicz Natalia, Basiura Artur, Hajdyła Julia, Legieć Mikołaj, Karpińska Natalia, Pawlata Oliwia, Szafarczyk Rafał, Szklarczyk Aleksandra, Świerkosz Joanna.

KLASA II B

Klimasara Jakub, Kołacz Julia, Napierała Hanna, Nowak Piotr, Lipka Julia, Krzeszowiak Zuzanna, Pacyga Zofia, Rzepka Łukasz, Świerkosz Jakub.

KLASA III

Długosz Maria, Fujak Karol, Janik Kamila, Kubasiak Franciszek, Listwan Dominik, Madej Szymon, Majkrzak Karol, Mikołajek Piotr, Sarlej Jakub, Stanaszek Julia, Studnicka Bernadetta, Śliwa Klaudia, Toczek Jakub, Trzop Julia.

FREKWENCJA KLASY:

I miejsce klasa III – 95,6%

II miejsce klasa II A – 95,5%

III miejsce klasa II B – 95%

IV miejsce klasa I – 94,9%

UCZNIOWIE O 100% FREKWENCJI:

KLASA I – nie ma takich uczniów

KLASA II A – Julia Hajdyła

KLASA II B – nie ma takich uczniów

KLASA III – Julia Kościelniak, Jakub Sarlej, Dawid Ziarek

KONKURS CZYSTOŚCI SAL LEKCYJNYCH

I miejsce – klasa I – 42 punkty

II miejsce – klasa II A – 40 punktów

III miejsce – klasa II B – 39 punktów

IV miejsce – klasa III – 34 punkty

KONKURS AKTYWNOŚCI CZYTELNICZEJ:

KLASA I

I miejsce – Stachoń Antony – 43 książki

II miejsce – Świerkosz Matylda – 27 książek

III miejsce – Gajda Mikołaj – 22 książki

Łącznie wypożyczono: 110 książek

KLASA II A

I miejsce – Hajdyła Julia – 49 książek

II miejsce – Szczybura Julia – 42 książki

III miejsce – Pawlata Oliwia – 37 książek

Łącznie wypożyczono: 303 książki

KLASA II B

I miejsce – Świerkosz Jakub – 32 książki

II miejsce – Klimasara Jakub – 24 książki

III miejsce – Krzeszowiak Zuzanna – 14 książek

Łącznie wypożyczono: 150 książek

KLASA III

I miejsce – Mikołajek Piotr – 20 książek

II miejsce – ex aequo Janik Kamila, Stanaszek Julia – 17 książek

III miejsce – Śliwa Klaudia – 16 książek

Łącznie wypożyczono: 111 książek

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

I miejsce – Stanaszek Julia – klasa III

II miejsce – Szklarczyk Aleksandra – klasa II A

III miejsce – Miklaszewski Szymon – klasa II B

X MIEJSKI TURNIEJ EKOLOGICZNY

– I miejsce zdobyła drużyna – Świerkosz Matylda – kl. I,

Miklaszewski Szymon – kl. II B,

Stanaszek Julia – kl. III

KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE DZIECKO”

Klasa I

I miejsce – Targosz Justyna,

II miejsce – Gajda Mikołaj,

III miejsce – Pacyga Marianna

KONKURS PLASTYCZNY BRD

Wyróżnienie – Legieć Mikołąj – klasa II A

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY – „25 lat Państwowej Straży

Pożarnej”- Profesjonalni, sprawni, pomocni”.

I miejsce – Rzepka Łukasz – klasa II B

KONKURS PLASTYCZNY – „Nie wypalaj traw”

Wyróżnienie – Mamcarz Nikola – klasa II B

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY /ekologiczny/połączony ze

zbiórką baterii.

III miejsce – Miklaszewski Szymon – klasa II B

KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUREK”

* W kategorii „Żaczek” brało udział 12 uczniów:

Z klasy II A – Górka Mateusz, Hajdyła Julia, Szczybura Julia,

Świerkosz Joanna, Wróbel Nikodem.

Z klasy II B – Klimasara Jakub, Kołacz Julia, Krzeszowiak Zuzanna, Lipka

Julia, Miklaszewski Szymon, Nosal Antoni, Nowak Piotr,

Pacyga Zofia, Rzepka Łukasz.

* W kategorii „Maluch” uczestniczyła Stanaszek Julia z klasy III.

ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH – makulatury

I miejsce – Szklarczyk Aleksandra – klasa II A – 403 kg

MIEJSKI KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY – „ Co wiemy o hałasie?”

II miejsce – Wątroba Julia, Maciaszek Kamil, Lik Szymon.

ZAWODY NARCIARSKIE

III miejsce – Miklaszewski Szymon kl. II B – narciarstwo alpejskie

III miejsce – Długosz Maria kl. III – narciarstwo alpejskie

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

III miejsce – Kubasiak Franciszek kl. III

DSC_0704                             DSC_0703                            DSC_0702

images3

Zapraszamy do galerii: osiągnięcia uczniów

strzałka do góry