Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 0 – III W I SEM. R.SZKOL.2016/2017

images
UCZNIOWIE, KTÓRZY BARDZO DOBRZE OPANOWALI WIADOMOŚCI
I UMIEJĘTNOŚCI ORAZ OTRZYMALI WZOROWE ZACHOWANIE

images

KLASA I

Pacyga Marianna, Świerkosz Matylda, Targosz Justyna, Mikołaj Gajda.

KLASA II A

Julia Hajdyła, Mikołaj Legieć, Aleksandra Szklarczyk, Joanna Świerkosz.

KLASA II B

Jakub Klimasara, Julia Kołacz, Lipka Julia, Szymon Miklaszewski, Piotr Nowak.

KLASA III

Śliwa Klaudia, Stanaszek Julia, Długosz Maria, Fujak Karol, Mikołajek Piotr, Toczek Jakub, Trzop Julia.

FREKWENCJA KLASY:

I miejsce klasa I – 97%

II miejsce – klasa II B i III – 95%

III miejsce klasa II A – 94,82%

UCZNIOWIE O 100% FREKWENCJI:

KLASA I – Mikołaj Gajda

KLASA II A – Julia Hajdyła

KLASA II B – Antoni Nosal, Szymon Miklaszewski

KLASA III – Julia Kościelniak, Jakub Sarlej, Dawid Ziarek

KONKURS AKTYWNOŚCI CZYTELNICZEJ

KLASA I

I miejsce – Świerkosz Matylda 137 książek

II miejsce – Targosz Justyna 27 książek

III miejsce – Stachoń Antony 20 książek

Łącznie wypożyczono: 221 książek

KLASA II A

I miejsce – Pawlata Oliwia 61 książek

II miejsce – Hajdyła Julia 46 książek

III miejsce – Surmiak Aneta 42 książki

Łącznie wypożyczono: 334 książki

KLASA II B

I miejsce – Świerkosz Jakub 48 książek

II miejsce – Lipka Julia 17 książek

III miejsce – Nowak Piotr 14 książek

Łącznie wypożyczono: 107 książek

KLASA III

I miejsce – Stanaszek Julia Anna 31 książek

II miejsce – Śliwa Klaudia 29 książek

III miejsce – Mikołajek Piotr 16 książek

Łącznie wypożyczono: 98 książek

KONKURS NA ILUSTRACJĘ DO WYBRANEJ BAŚNI ANDERSENA
/ w ramach Szkolnego Programu Rozwoju Czytelnictwa /

KLASA 0 – baśń „Dziecię Elfów”

I miejsce – Basiura Sabina

II miejsce – Zabawa Kacper

III miejsce – Gierat Emilia

KLASA I – baśń „Księżniczka na ziarnku grochu”

I miejsce – Targosz Justyna

II miejsce – Świerkosz Matylda

III miejsce – Stachoń Antony

KLASA II A – baśń „Dziecię Elfów”

I miejsce – Karpińska Natalia

II miejsce – Legieć Mikołaj

III miejsce – Szczybura Julia

Wyróżnienie: Aleksandra Szklarczyk, Rafał Szafarczyk

KLASA II B – baśń „Dziecię Elfów”

I miejsce – Miklaszewski Szymon

II miejsce – Lipka Julia

III miejsce – Kołacz Julia

Wyróżnienie: Klimasara Jakub, Mamcarz Nikola, Pacyga Zofia.

KLASA III – „Nowe szaty cesarza”

I miejsce – Stanaszek Julia Anna

II miejsce – Skrabuła Maksymilian

III miejsce – Orędarz Szymon

KONKURS NA WYBRANĄ POSTAĆ Z BAŚNI ANDERSENA
„DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI”
/ w ramach Szkolnego Programu Rozwoju Czytelnictwa /

KLASA 0

I miejsce – Hajdyła Lena

II miejsce – Zabawa Kacper

III miejsce – Zabawa Eliza

KLASA I

I miejsce – Targosz Justyna

II miejsce – Dyduch- Polak Hubert

III miejsce – Knapczyk Damian

KLASA II A

I miejsce – Karpińska Natalia

II miejsce – Szklarczyk Aleksandra

III miejsce – Hajdyła Julia

Wyróżnienie: Sławomir Obrzut, Oliwia Pawlata

KLASA II B

I miejsce – Mamcarz Nikola

II miejsce – Napierała Hanna

III miejsce – Nowak Piotr

Wyróżnienie: Miklaszewski Szymon

KLASA III

I miejsce – Stanaszek Julia Anna

II miejsce – Długosz Maria

III miejsce – Mikołajek Piotr

KONKURS CZYSTOŚCI SAL LEKCYJNYCH

I miejsce – klasa I – 88 punktów

II miejsce – klasa II B – 86 punktów

III miejsce – klasa II A – 82 punkty

IV miejsce – klasa III – 78 punktów

ZAWODY PŁYWACKIE –„ NADZIEJA PŁYWACKA POWIATU SUSKIEGO”

STYL GRZBIETOWY – 25 METRÓW – DZIEWCZĘTA

I miejsce – Julia Kościelniak – klasa III

II miejsce – Julia Trzop – klasa III

III miejsce – Julia Stanaszek – klasa III

V – miejsce – Joanna Świerkosz – klasa II A

VI miejsce – Matylda Świerkosz – klasa I

STYL KLASYCZNY – 25 METRÓW – DZIEWCZĘTA

V miejsce – Natalia Karpińska – klasa IIA

STYL GRZBIETOWY – 25 METRÓW – CHŁOPCY

I miejsce – Szymon Miklaszewski – klasa IIB

III miejsce – Nikodem Wróbel – klasa IIA

IV miejsce – Mikołaj Gajda – klasa I

STYL DOWOLNY – 25 METRÓW – CHŁOPCY

II miejsce – Kamiński Szymon – klasa I

III miejsce – Mateusz Górka – klasa IIA

ZAWODY ŁYŻWIARSKIE – I OTWARTE MISTRZOSTWA W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA LODZIE .

DZIEWCZĘTA do lat 10

II miejsce Antoniewicz Natalia klasa IIA

CHŁOPCY – do lat 10
II miejsce Stachoń Antony klasa I

  images1

Wychowawcy przygotowali dla uczniów dyplomy i symboliczne upominki – kalendarze, linijki, zakładki do książek.

Rada Rodziców ufundowała laureatom słodycze, za które dziękujemy.

Zapraszamy do galerii: osiągnięcia uczniów

strzałka do góry