Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 0 – III W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

images3

UCZNIOWIE, KTÓRZY BARDZO DOBRZE OPANOWALI WIADOMOŚĆI

I UMIEJĘTNOŚĆI ORAZ OTRZYMALI WZOROWE ZACHOWANIE:

KLASA I

Gierat Emilia, Głowacz Anna, Hajdyła Lena, Hudziak Natalia, Iwaszko Nina, Kubasiak Maciej, Lik Szymon, Maciaszek Julia, Maciaszek Kamil,

Matusik Sebastian, Nanou Patrikia, Porębski Piotr, Rusin Natalia, Spyrka Kamil, Śmietana Lena, Wątroba Julia, Zabawa Eliza, Zabawa Kacper,Zachura Paweł.

KLASA II

Pacyga Marianna, Świerkosz Matylda, Targosz Justyna, Gada Mikołaj, Knapczyk Damian.

KLASA III A

Antoniewicz Natalia, Balcer Wiktor, Basiura Artur, Hajdyła Julia, Karpińska Natalia, Legieć Mikołaj, Pawlata Oliwia, Świerkosz Joanna, Szczybura Julia, Szklarczyk Aleksandra.

KLASA III B

Klimasara Jakub, Krzeszowiak Zuzanna, Kołacz Julia, Lipka Julia, Miklaszewski Szymon, Nowak Piotr, Pacyga Zofia, Rzepka Łukasz, Świerkosz Jakub.

FREKWENCJA KLASY:

I miejsce klasa I – 96%

II miejsce ex aequo klasa III A i III B – 95%

III miejsce klasa II – 94,15%

UCZNIOWIE O 100% FREKWENCJI:

KLASA I – Wątroba Julia

KLASA II – nie ma takich uczniów

KLASA III A – Surmiak Aneta

KLASA III B – nie ma takich uczniów

KONKURS AKTYWNOŚCI CZYTELNICZEJ:

KLASA I

I miejsce – Kubasiak Maciej 38 książek

II miejsce – Śmietana Lena 31 książek

III miejsce – Wątroba Julia 19 książek

Łącznie wypożyczono: 221 książek na 24 uczniów.

KLASA II

I miejsce – Świerkosz Matylda 31 książek

II miejsce – Gajda Mikołaj 17 książek

III miejsce – Targosz Justyna 12 książek

Łącznie wypożyczono: 73 książki na 11 uczniów.

KLASA III A

I miejsce – Hajdyła Julia

ex aequo Karpińska Natalia 28 książek.

II miejsce – Szczybura Julia 25 książek

III miejsce – Pawlata Oliwia 15 książek

Łącznie wypożyczono: 110 książek na 16 uczniów.

KLASA III B

I miejsce – Klimasara Jakub

ex aequo Kołacz Julia 12 książek

II miejsce – Mamcarz Nikola

ex aequo Sieńko Magdalena 7 książek

III miejsce – Świerkosz Jakub 6 książek

Łącznie wypożyczono: 58 książek na 13 uczniów.

INDYWIDUALNIE

I miejsce – Kubasiak Maciej kl. I – 38 książek

II miejsce – Świerkosz Matylda kl. II

ex aequo Śmietana Lena kl. I – 31 książek

III miejsce – Karpińska Natalia kl. III A

ex aequo Hajdyła Julia kl. III A – 28 książek

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

I miejsce – Maciaszek Kamil – klasa I

III miejsce – Szklarczyk Aleksandra – klasa III A

XI MIEJSKI TURNIEJ EKOLOGICZNY

– I miejsce zdobyła drużyna – Maciaszek Kamil – kl. I,

Świerkosz Matylda – kl. II,

Miklaszewski Szymon – kl. II B,

KONKURS PLASTYCZNY BRD

Wyróżnienie – Pawlata Oliwia – klasa III A

KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUREK”

* W kategorii „Żaczek” brały udział 2 uczennice z kl. II

Świerkosz Matylda, Targosz Justyna

* W kategorii „Maluch” uczestniczyło 11 uczniów.

Z klasy III A – Basiura Artur, Balcer Wiktor, Górka Mateusz,

Hudziak Olaf, Szczybura Julia,

Świerkosz Joanna,

Z klasy III B – Kołacz Julia, Lipka Julia,

Miklaszewski Szymon, Nowak Piotr, Rzepka Łukasz

Wyróżnienia otrzymały: Świerkosz Joanna z kl. III A

Kołacz Julia z kl. III B

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA DZIECI W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM – finał wojewódzki.

VIII miejsce – Szymon Miklaszewski kl. III B

Udział wzięli : Górka Mateusz kl. III A

Świerkosz Joanna kl. III A

NARCIARSKA NADZIEJA POWIATU SUSKIEGO

I miejsce – Miklaszewski Szymon kl. III B – narciarstwo alpejskie

IV miejsce – Miklaszewski Paweł kl. 0 – narciarstwo alpejskie

VII miejsce – Wątroba Julia – kl. I – narciarstwo alpejskie

images3

strzałka do góry