Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 0-3 w II sem. roku szkol. 2015/16

Osiągnięcia uczniów klas 0 – III
II półrocze roku szkolnego 2015/2016

1. Uczniowie, którzy bardzo dobrze opanowali   wiadomości i umiejętności
oraz otrzymali wzorowe zachowanie:

Klasa I A – 7 uczniów

Wiktor Balcer, Natalia Karpińska, Mikołaj Legieć, Oliwia Pawlata, Julia Szczybura, Aleksandra Szklarczyk, Joanna Świerkosz

Klasa I B – 11 uczniów

Jakub Klimasara, Julia Kołacz, Julia Lipka, Zuzanna Krzeszowiak, Hanna Napierała, Szymon Miklaszewski, Piotr Nowak, Zofia Pacyga, Łukasz Rzepka, Gabriel Smolin, Jakub Świerkosz

Klasa II – 13 uczniów

Śliwa Klaudia, Stanaszek Julia, Długosz Maria, Fujak Karol, Kubasiak Franciszek, Majkrzak Karol, Mikołajek Piotr, Toczek Jakub, Sarlej Jakub, Madej Szymon, Trzop Julia, Janik Kamila, Studnicka Bernadetta

Klasa III – 14 uczniów

Głowacz Jan, Jędrzejak Magdalena, Kamińska Aleksandra, Krzeszowiak Bartłomiej, Kurek Dawid, Legieć Weronika, Lik Piotr, Rapacz Aleksandra, Sikora Magdalena,
Sitarz Weronika, Spyrka Patryk, Staszek Kacper, Tomanek Andrzej, Zabawa Wiktoria

2. Frekwencja klas:

1 miejsce – klasa II – 95,9 %

2 miejsce – klasa I B – 95 %

3 miejsce – klasa I A – 94, 7%

4 miejsce – klasa III – 94,2 %

3. 100% frekwencja  uczniów:

klasa I A – nie ma takich uczniów

klasa I B – Liliana Siwiec

klasa II – Ziarek Dawid, Sarlej Jakub, Kościelniak Julia

klasa III – Sikora Magdalena, Spyrka Patryk, Tomanek Andrzej

 4. Szkolny konkurs czystości:

1 miejsce – klasa III – 397 punktów

2 miejsce – klasa IA – 393 punkty.

3 miejsce – klasa II – 385 punktów.

4 miejsce – klasa IB – 383 punkty.

5. Szkolny konkurs aktywności czytelniczej:

klasa I A

1 miejsce – Surmiak Aneta – 33 książki

2 miejsce – Hajdyła Julia – 31 książek

3 miejsce ex aeqo – Artur Basiura i Mikołaj Legieć – 17 książek

Łącznie wypożyczono: 243 książki.

klasa I B

1 miejsce – Świerkosz Jakub – 80 książek

2 miejsce – Lipka Julia – 38 książek

3 miejsce – Napierała Hanna – 32 książki

Łącznie wypożyczono: 271 książek

klasa II

1 miejsce – Ziarek Dawid – 20 książek

2 miejsce – Mikołajek Piotr – 18 książek

3 miejsce – Trzop Julia – 11 książek

Łącznie wypożyczono: 147 książek

klasa III

1 miejsce – Krzeszowiak Bartłomiej – 77 książek

2 miejsce – Legieć Weronika – 74 książki

3 miejsce – Jędrzejak Magdalena – 34 książki

Łącznie wypożyczono: 385 książek

6 . Szkolny konkurs recytatorski:

Szymon Miklaszewski – klasa IB

Jędrzejak Magdalena – klasa III

Legieć Weronika – klasa III

7. IX Miejski Turniej Ekologiczny:

– II miejsce zdobyła drużyna –

Julia Szczybura – kl. IA, Klaudia Śliwa – kl. II, Piotr Lik- kl. III

8. Konkurs plastyczny – „Bezpieczne dziecko„:

klasa I A – Mikołaj Legieć, Aneta Surmiak, Aleksandra Szklarczyk.

klasa I B – Nikola Mamcarz, Szymon Miklaszewski, Łukasz Rzepka

9. Powiatowy konkurs plastyczny- „W trosce o nasze bezpieczeństwo

II miejsce – Jakub Klimasara- klasa I B

10. Konkurs Matematyczny „Kangurek” w kategorii „Maluch

W konkursie brało udział 11 uczniów.

1. Piotr Lik – wyróżnienie – 87,5 p.

2. Krzeszowiak Bartłomiej – 72p.

3. Madej Krzysztof – 68,75p.

11. Zbiórka surowców wtórnych – makulatury

1 miejsce – Aleksandra Szklarczyk – klasa IA – 604, 2 kg

2 miejsce – Rafał Szafarczyk – klasa IA – 512,1 kg

3 miejsce – Knapczyk Wiktor – klasa IB – 198, 6 kg

12. Zbiórka surowców wtórnych – aluminiowych puszek

1 miejsce – Olaf Hudziak – klasa IA – 3,5 kg.

13. Zawody pływackie

Julia Parchańska

Pływacka nadzieja powiatu suskiego – 1miejsce – styl dowolny

8 mikołajkowe zawody pływackie – 1 miejsce – styl klasyczny, 1 miejsce – styl grzbietowy

Już pływam – 6 miejsce – styl grzbietowy, 6 miejsce – styl klasyczny

i inne 6 zawodów w Myślenicach, Gilowicach, Zabrzu zajmując dwa I miejsca,
trzy II miejsca i raz III miejsce

Zawody pływackie o Puchar Starosty Suskiego 1 miejsce – styl grzbietowy, 1 miejsce – żabka

Julia Trzop – klasa II

Zawody pływackie o Puchar Starosty Suskiego 2 miejsce – styl grzbietowy

Julia Kościelniak – klasa II

Zawody pływackie o Puchar Starosty Suskiego 3 miejsce – styl grzbietowy

14. Powiatowy przegląd grup kolędniczych w kategorii dziecięcej

„Babiogórskie Podłazy”

3 miejsce – Szymon Miklaszewski, Łukasz Rzepka – klasa IB

15. Miejski konkurs dla 6 – latków – „Co robić, aby zdrowym być?

IV miejsce – Matylda Świerkosz, Kamil Maciaszek, Mikołaj Gajda

16. Otwarty Narciarski Turniej „Milki

2 miejsce – Szymon Miklaszewski – klasa IB

GRATULACJE !

Zapraszamy do galerii: osiągnięcia uczniów

strzałka do góry