Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KL.1-3 W I SEM. ROKU SZK. 2017/2018

images

UCZNIOWIE, KTÓRZY BARDZO DOBRZE OPANOWALI WIADOMOŚĆI I UMIEJĘTNOŚĆI ORAZ OTRZYMALI WZOROWE ZACHOWANIE:

Klasa I – 19 uczniów

Gierat Emilia, Głowacz Anna, Hajdyła Lena, Hudziak Natalia, Iwaszko Nina, Kubasiak Maciej, Lik Szymon, Maciaszek Julia, Maciaszek Kamil,

Matusik Sebastian, Porębski Piotr, Rusin Natalia, Spyrka Kamil, Śmietana Lena,

Świerkosz Przemysław, Wątroba Julia, Zabawa Eliza, Zabawa Kacper, Zachura Paweł.

Klasa II – 3 uczniów

Pacyga Marianna, Świerkosz Matylda, Targosz Justyna

Klasa III A – 6 uczniów

Basiura Artur, Hajdyła Julia, Pawlata Oliwia, Świerkosz Joanna, Szczybura Julia, Szklarczyk Aleksandra.

Klasa III B – 5 uczniów

Klimasara Jakub, Kołacz Julia, Lipka Julia, Nowak Piotr, Pacyga Zofia.

FREKWENCJA KLASY:

I miejsce klasa III B – 95%

II miejsce klasa III A– 94,2%

III miejsce klasa I – 94%

IV miejsce klasa II – 93,7%

UCZNIOWIE O 100% FREKWENCJI:

KLASA I – Julia Wątroba

KLASA II – nie ma takich uczniów

KLASA III A – Aneta Surmiak

KLASA III B– Julia Kołacz, Jakub Klimasara

KONKURS AKTYWNOŚCI CZYTELNICZEJ:

KLASA I

I miejsce – Gierat Emilia 117 książek

II miejsce – Kubasiak Maciej 75 książek

III miejsce – Wątroba Julia 34 książki

Łącznie wypożyczono: 423 książki na 24 uczniów.

KLASA II

I miejsce – Stachoń Antony 51 książek

II miejsce – Świerkosz Matylda 45 książek

III miejsce – Targosz Justyna 28 książek

Łącznie wypożyczono: 156 książek na 11 uczniów.

KLASA III A

I miejsce – Szczybura Julia 79 książek

II miejsce – Hajdyła Julia 76 książek

III miejsce – Karpińska Natalia 59 książek

Łącznie wypożyczono: 447 książek na 16 uczniów.

KLASA III B I miejsce – Świerkosz Jakub 59 książek

II miejsce – Klimasara Jakub 33 książki

III miejsce – Krzeszowiak Zuzanna 29książek

Łącznie wypożyczono: 192 książki na 13 uczniów.

SZKONY KONKURS RECYTATORSKI „WIERSZE NA WESOŁO”

I miejsce – Maciaszek Kamil – klasa I

II miejsce – Rusin Natalia – klasa I

III miejsce – Szklarczyk Aleksandra – klasa III A

Wyróżnienie – Joanna. Świerkosz – klasa III A

SZKOLNY KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ ZAKŁADKĘ

I miejsce – Wątroba Julia – klasa I

II miejsce – Świerkosz Matylda – klasa II

III miejsce – Rusin Natalia – klasa I

Wyróżnienie – Zachura Piotr kl.0, Toczek Mateusz kl.0,

Zachura Paweł kl. I, Zabawa Eliza kl.I,

Śmietana Lena kl. I, Kołacz Julia kl. III B

SZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

I miejsce – klasa I

II miejsce – klasa II i klasa III B

III miejsce – klasa III A

KONKURS PLASTYCZNY „BABIOGÓRSKA SZOPKA REGIONALNA” – ETAP GMINNY

II miejsce – Nowak Piotr – klasa III B

VI ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR STAROSTY SUSKIEGO

Klasa II

III miejsce – Świerkosz Matylda – styl grzbietowy

VI miejsce – Gajda Mikołaj – styl grzbietowy

VII miejsce – Kamiński Szymon – styl dowolny

Klasa III A

I miejsce – Górka Mateusz – styl dowolny

II miejsce – Wróbel Nikodem – styl grzbietowy

III miejsce – Joanna Świerkosz – styl dowolny

Klasa III B

I miejsce – Miklaszewski Szymon – styl grzbietowy

ZAWODY PŁYWACKIE SZKOLNE W RAMACH IGRZYSK DZIECI

Klasa II

IV miejsce – Świerkosz Matylda – styl grzbietowy

IV miejsce – Kamiński Szymon – styl grzbietowy

VIII miejsce – Gajda Mikołaj – styl grzbietowy

Klasa III A

I miejsce – Górka Mateusz – styl dowolny

II miejsce – Świerkosz Joanna – styl grzbietowy VII miejsce – Wróbel Nikodem – styl grzbietowy


Klasa III B

I miejsce – Miklaszewski Szymon – styl grzbietowy VI miejsce – Nowak Piotr – styl grzbietowy

TURNIEJ GIER I ZABAW „MAŁY MISTRZ”

II miejsce – Nikodem Wróbel, Artur Basiura, Joanna Świerkosz, Julia Hajdyła, Szymon Miklaszewski, Piotr Nowak, Julka Lipka, Matylda Świerkosz.

images3

strzałka do góry