Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty!

  images  W piękny, słoneczny poranek, 01 września 2016 r. o godzinie 8.00 w Szkole Podstawowej nr 2, odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017.

   Zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów, nauczycieli i rodziców powitała Dyrektor Szkoły – Pani Małgorzata Peć. Pani Dyrektor m.in. przedstawiła uczniom wychowawców poszczególnych klas, życzyła mnóstwa sukcesów oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, a następnie zaprosiła uczniów do sal na pierwsze spotkanie ze swoimi opiekunami.

Rok 2016/17 został oficjalnie rozpoczęty. 

„Witaj nam szkoło radosna

grająca dzwonkiem co rano.

Dzień dobry szkoło wesoła,

lesie i łąko – dobranoc”.

Frag. wiersza „Dzień dobry, szkoło! Aut. Kubiak Tadeusz

     Również Wojewoda Małopolski – Pan Józef Pilch w liście skierowanym do Dyrektorów, Nauczycieli i Uczniów, zwrócił się do uczniów: „A Wy uczniowie pamiętajcie, że szkoła to początek Waszej drogi. To, czego tu się nauczycie, to na pewno zaowocuje w przyszłości. Jeśli dobrze wykorzystacie swoją szansę – będziecie konsekwentnie i wytrwale rozwijać nabyte w szkole umiejętności – możecie naprawdę wiele osiągnąć…”.

     Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom, jak najlepszych ocen, a przede wszystkim czerpania przyjemności z nauki. Mamy nadzieje, że nowy rok szkolny będzie obfitował w wiele miłych wydarzeń.

 SAM_4689 SAM_4684 SAM_4687 SAM_4685

SAM_4693

strzałka do góry