Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – konkurs wiedzy ogólnej „Leonardo 2023” – etap gminny rostrzygnięty

W piątek tj. 31 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej, odbył się Gminny etap Konkursu Wiedzy Ogólnej „Leonardo 2023 ”.

Do konkursu przystąpiło 18 kandydatów, 11 ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej, 5 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej oraz  2 z Filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 33 pytań dotyczących historii, geografii, chemii, języka polskiego, matematyki i religii. Do finału konkursu, który odbędzie się 27 kwietnia 2023 r., z gminy Sucha Beskidzka wyłoniono czterech kandydatów:

– Mateusz Sarna -SP1   (53 pkt.)

– Krzysztof Baran -SP1 (52 pkt.)

-Martyna Sarlej -FSP 2 (51 pkt.)

– Szymon Miklaszewski -SP2  (51 pkt.)

Wszystkim biorącym udział oraz wyłonionym kandydatom serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności, nagrody dla wszystkich uczestników konkursu ufundowała Gmina Sucha Beskidzka.

strzałka do góry