SP2 – KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 06 marca 2015 roku odbyły się  w klasach młodszych eliminacje szkolne Powiatowego Konkursu Recytatorskiego zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Suchej Beskidzkiej.

W konkursie brało udział 11 dzieci z klas I – III. Z klasy I – 5osób: Lis Anna, Stanaszek Julia, Sarlej Jakub, Śliwa Klaudia, Ziarek Dawid. Z klasy II: 3 uczniów – Jędrzejak Magdalena, Legieć Weronika, Sikora Magdalena. Z klasy III – 3 osoby: Durmała Julia, Sala Aleksandra, Świerkosz Anna.

Jury oceniało dobór materiału poetyckiego odpowiedniego do wieku recytatora, sposób interpretacji tekstu, umiejętności recytatorskie  i ogólny wyraz artystyczny.

Po burzliwych dyskusjach wybrano :

1 miejsce – Jędrzejak Magdalena – klasa II

2 miejsce – Legieć Weronika – klasa II

3 miejsce – Julia Durmała – klasa III

GRATULUJEMY!

Osoby te będą reprezentowały klasy I – III na eliminacjach gminnych Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w  dniu 12 marca 2015 roku.

Życzymy wysokich lokat i trzymamy kciuki.

Zapraszamy do galerii: Konkurs recytatorski