Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – Koncert szkoły muzycznej

W dniu 16 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole koncert w wykonaniu uczniów  Szkoły Muzycznej I stopnia. Przepiękne dźwięki wydobywane były ze: skrzypiec, akordeonu, gitary klasycznej, saksofonu, trąbki, fletu poprzecznego, wiolonczeli. Uczniowie wykonywali utwory klasyczne. Zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności gry na instrumentach, ale zachwycili również niezwykłą wrażliwością muzyczną.                                                                                

Zebranym na koncercie uczniom klas I – VI popisy bardzo się podobały. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym wykonawcom i z niecierpliwością czekamy na następny koncert.

Zaprzaszamy do galerii: Koncert Szkoły Muzycznej

strzałka do góry