Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2- Kolędowanie Rady Rodziców

       Czas kolędniczych odwiedzin tradycyjnie trwa od 26 grudnia – dnia świętego Szczepana do święta Trzech Króli. 

Kolędy i pastorałki są nieodłączną częścią świętowania Bożego Narodzenia.

       W dniu 29 grudnia 2015 r. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 wybrała się na wieczorne kolędowanie ulicami naszego miasta. Celem głównym jest zebranie środków pieniężnych na plac zabaw przy naszej szkole.
Grupa kolędników wraz z szopką odwiedzała poszczególne domy z życzeniami pomyślności na Nowy 2016 Rok.  Kolędnicy chętnie byli przyjmowani przez gospodarzy, bo przynosili życzenia i rozbawiali domowników. 

 

Zapraszamy do galerii: Kolędowanie Rady Rodziców

Zapraszamy na stronę /www.facebook.com/powiatsuski24/: Kolędnicy

strzałka do góry