Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – Klasy 0 – III w Aplandii

W dniu 1-go kwietnia 2019 r. odbyła się wycieczka klas 0-III pod opieką wychowawców do Apilandii – krainy pszczół.

Apilandia znajduje się w Kleczy dolnej koło Wadowic. Na jej terenie znajduje się interaktywna wystawa, gdzie w profesjonalny sposób promowany jest temat pszczół i tajniki ich życia. Do Interaktywnego Centrum przybywają wycieczki z całej Polski, gdzie w niesamowity sposób udało się połączyć ze sobą historię i nowoczesność, tradycję i innowację.

Dzieci miały okazję zwiedzić ekspozycję dotyczącą życia pszczół oraz uczestniczyć w warsztatach, gdzie samodzielnie wykonały świece z pszczelego wosku. Następnie uczniowie mieli możliwość zakupienia pamiątek w pobliskich sklepach.

Wszyscy bardzo zadowoleni wrócili z wycieczki.

Zapraszamy do galerii: Apilandia

strzałka do góry