SP2 – KL. I I ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W RABCE

W dniu 7 czerwca dzieci z klasy I i oddziału przedszkolnego uczestniczyły w wycieczce do Rabki.
Najpierw odwiedziły Teatr Rabcio, gdzie z zaciekawieniem śledziły losy łatwowiernego drewnianego pajacyka – Pinokia.
      Drugim punktem programu był Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland.
Tu wszyscy uczestnicy wspaniale spędzili czas.
Od początku wycieczki dopisywał nam humor i wspaniała pogoda. Na miejscu zjedliśmy posiłek, aby nabrać sił przed zwiedzaniem, a po posiłku rozpoczęliśmy zabawę.
W parku czekały na nas m. in. karuzele, gokarty, samochodziki, samoloty, kolejki, ogromny rura park, dom śmiechu, dom do góry nogami i wiele innych atrakcji. Każde dziecko mogło wybrać coś dla siebie. Było przy tym wiele śmiechu dobrej zabawy, a i nieraz strachu.
Wreszcie, na koniec pobytu w Rabkolandzie każdy kupił pamiątki.
     Pełni niezapomnianych wrażeń powróciliśmy do domu. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy rodzicom dzieci z oddziału przedszkolnego za udział w wycieczce a dzieciom za zdyscyplinowanie.

wych. E. Kępa, T. Trzop

Zapraszamy do galerii: w Rabce

Żródło – zdjęcia z przedst. Pinokio – http://www.rabcio.nowotarski.pl/pinokio/premiera.html