SP2 – kiermasz wielkanocny

images1W dniu 22 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych własnoręcznie przez uczniów klas 0 – 6 połączony ze sprzedażą wypieków świątecznych.

Pięknie przygotowane stoiska na korytarzach szkoły cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zakupić można było kartki świąteczne, figurki kurczaczków, koszyczki z zajączkiem, pisanki, stroiki wielkanocne i wiele innych ozdób wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

Nie mogło zabraknąć również smakołyków – ciast, ciasteczek i babeczek na stoisku, które przygotowała Rada Rodziców.
Można było wybierać i kupować wypieki świąteczne zapakowane wraz z życzeniami wielkanocnymi.
Kawiarenka obok stoiska zachęcała do wstąpienia na  pyszne ciastko, kawę czy herbatę.

wielkanoc

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu: Radzie Rodziców, rodzicom, nauczycielom i uczniom oraz chętnie kupującym świąteczne ozdoby i wypieki.

Zapraszamy do galerii: kiermasz wielkanocny