SP2 i FSP2 – Konkurs plastyczny „Nie dla czadu” rozstrzygnięty

W dniu 22.11.2023 r. w CKiF odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pierwszej edycji „NIE DLA CZADU”.

Konkurs został zorganizowany przez Urząd Miasta Sucha Beskidzka i Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Suchej Beskidzkiej, który miał na celu rozwijać u dzieci i młodzieży kreatywność i wyobraźnię, ale również spełniać rolę profilaktyczną.

Wyniki konkursu:

Grupa I (klasy I-IV szkoły podstawowej):
II miejsce: Jan Grzesiura (Filia Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej, kl. II)

III miejsce: Zuzanna Mikołajczyk (Szkoła Podstawowa nr 2 w Suchej Beskidzkiej, kl. II)

wyróżnienie: Kacper Włoch (Szkoła Podstawa nr 2 w Suchej Beskidzkiej kl. IV)

wyróżnienie Dominik Włodarczyk (Szkoła Podstawa nr 2 w Suchej Beskidzkiej kl. II)

Grupa II (klasy V-VIII szkoły podstawowej):

I miejsce: Piotr Zachura (Szkoła Podstawa nr 2 w Suchej Beskidzkiej kl. VI)

II miejsce Oskar Klimala (Szkoła Podstawa nr 2 w Suchej Beskidzkiej kl. V)

III: Filip Wojtanowski  (Szkoła Podstawa nr 2 w Suchej Beskidzkiej kl. V)

wyróżnienie: Bartosz Pieróg (Szkoła Podstawa nr 2 w Suchej Beskidzkiej kl. V)

wyróżnienie: Julia Maciaszek (Szkoła Podstawa nr 2 w Suchej Beskidzkiej kl. VII)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.