Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – DZIEŃ RODZINY

„Mama, Tata – najpiękniejsze słowa świata”

Słowa te były myślą przewodnią uroczystości, która odbyła się 20 maja 2022 r., kiedy to dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły do szkoły swoich rodziców, by wspólnie świętować Dzień Mamy i Taty. Wzruszające i pełne ciepła wiersze oraz przepięknie wykonane piosenki ubarwiły tę  uroczystość. Zachwyt wszystkich zgromadzonych wzbudziła przedstawiona przez dzieci inscenizacja „Rzepki” J. Brzechwy.

Niespodzianką dla dostojnych gości były przygotowane przez dzieci upominki. Podczas ich wręczania zarówno dzieciom jak
i rodzicom uśmiech nie schodził
z twarzy, a zaraz po tym wszyscy zasiedli do  słodkiego  poczęstunku. Miło było patrzeć na dumnych i uśmiechniętych rodziców, na których jednocześnie nie dało się ukryć wzruszenia.
Cała uroczystość upłynęła w niezwykle miłej atmosferze.

Zapraszamy do galerii: Dzień Rodziny

strzałka do góry