SP2 – DZIEŃ RODZICA W KL. II A

Dnia 26 maja obchodzimy Dzień Matki, a 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca.
Dlatego w czerwcu uczniowie klasy IIa zorganizowali wraz z wychowawcą Dzień Rodzica.

Nie myśląc o zbliżającym się wypoczynku uczniowie rzetelnie ćwiczyli melodie i słowa piosenek, uczyli się tekstów wierszy. Na zajęciach techniki i plastyki przygotowali laurki i upominki dla mam i tatusiów.
I w końcu w Dniu Rodzica uczniowie pokazali zebranym co potrafią. Z wielkim zaangażowaniem przedstawili rodzicom wzruszający montaż słowno – muzyczny. Na wielu twarzach pojawiły się łzy wzruszenia.
A na koniec jak zawsze odbyła się pamiątkowa sesja zdjęciowa z pociechami – czyli z dziećmi.

wych. B. Smolik

Zapraszamy do galerii: Dzień Rodzica