SP2 – DZIEŃ MAMY I TATY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra i ciepła rodzinnego. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu.
Właśnie z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały dla swoich rodziców piękne przedstawienie, pt. „Czerwony Kapturek”.
Odświętnie ubrane śpiewały wzruszające piosenki i recytowały wiersze. W dowód swojej miłości wręczyły również rodzicom prezenty, które same wykonały. Rodzice byli zachwyceni popisami dzieci. Na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.
Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców z trójki klasowej.
Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

wych. T. Trzop

Zapraszamy do galerii: Dzień Mamy i Taty