Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2-DZIEŃ MAMY I TATY W KL.II B

    W dniu 19 czerwca 2017 r. w klasie II b odbył się uroczysty Dzień Mamy i Taty.

Wszyscy rodzice i dość liczne rodzeństwo, przybyli do sali teatralnej o wyznaczonej godzinie. Dzieci bardzo sprawnie założyły na siebie piękne krakowskie stroje i żywiołowym „krakowiakiem” rozpoczęto uroczystość. Wszyscy tancerze wykazali się doskonałą formą, za co otrzymali gromkie brawa.

Potem były wiersze, piosenki, życzenia i prezenty dla rodziców. Część artystyczną zakończono grą na fletach i gromkim śpiewem „sto lat…”. Po poczęstunku, przygotowanym przez wspaniałych rodziców, rozpoczęły się konkursy i zabawy. Wszystkim dopisywały humory i dreszczyk emocji podczas konkursów. Rodzice w piękny sposób pokazali swoim dzieciom, jak w miłej, dobrej i serdecznej atmosferze można ze sobą współdziałać i uczciwie rywalizować.

        wych. Bernadeta Ryt

Zapraszamy do galerii: Dzień Mamy i Taty

Zdjęcia udostępnił p. R. Nowak

strzałka do góry