Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 14.10.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy 5b pod kierunkiem wychowawczyni – Pani Teresy Drożdż i przy współpracy rodziców. Uczniowie w krótkim montażu słowno – muzycznym wyrazili wdzięczność Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za cierpliwość, serdeczność, wyrozumiałość oraz codzienny trud wkładany w edukację i wychowanie młodzieży. Wyrazem uczniowskiej wdzięczności były skromne upominki wręczone nauczycielom na zakończenie występu.

Gorące życzenia i podziękowania w stronę pracowników oświaty popłynęły także ze strony rodziców złożone przez przedstawicieli Rady Rodziców na ręce Pani Dyrektor i nauczycieli.

Na zakończenie akademii głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Peć, która podkreślając doniosłą rolę pracy nauczyciela w wychowaniu i wykształceniu młodego pokolenia wręczyła nagrody najbardziej wyróżniającym się nauczycielom.

Po wystąpieniu Pani Dyrektor uczniowie rozeszli się do swoich klas, by wspólnie z wychowawcami celebrować ten uroczysty dzień.

Zapraszamy do galerii: Dzień Edukacji Narodowej

strzałka do góry