Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – DZIEŃ DZIECKA

        W dniu 29 maja 2017 r. odbył się piknik z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Dzień Dziecka to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci świąt w roku. 

Uczniowie, pracownicy szkoły oraz rodzice wybrali się do parku przy zamku suskim. Tam, na miejscu oczekiwały na dzieci liczne atrakcje, mi.in. zjeżdżalnia, malowanie twarzy, przeciąganie liny, strzelanie z łuku.

Była też okazja, jak na każdym pikniku, do zjedzenia kiełbaski z grilla. Ten piękny dzień udał się dlatego, że wszyscy, a więc rodzice z dziećmi i nauczyciele byli gospodarzami uroczystości.  Propozycja, by spędzić ten dzień tak, aby każde dziecko czuło się kochane, ważne i było w centrum uwagi, okazała się udana. Zorganizowanie  podczas pikniku dużo kreatywnej zabawy sprawiło, że ten dzień był wyjątkowy zwłaszcza dla dzieci o czym świadczą uśmiechnięte twarze na pamiątkowych zdjęciach.

Zapraszamy do galerii: piknik na Dzień Dziecka

strzałka do góry