Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA


tapeta-kolorowe-balony-na-niebie

       Dzień 14 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 był dniem szczególnym, dniem jedynym w roku. Wszystkie dzieci od oddziału przedszkolnego do klasy ósmej obchodziły trochę spóźniony,  ale jakże udany Dzień Dziecka.  Była to forma pikniku zorganizowana na stadionie sportowym obok kompleksu sportowego „Orlik”. Został on przygotowany przez prężnie działającą Radę Rodziców, która przygotowała mnóstwo atrakcji, takich jak: ściankę wspinaczkową, zjeżdżalnię dla najmłodszych, malowanie twarzy, zumbę, bańki mydlane, rozgrywki sportowe, a dla ochłody kurtynę wodną, lody, mnóstwo zimnych napojów oraz kiełbaski prosto z grilla.  

Pogoda dopisała. Wszystkie zabawy i  rozgrywki sportowe cieszyły się dużym zainteresowaniem.  Był to dzień pełen niespodzianek, ponieważ na zakończenie pikniku przyszedł do uczniów zaproszony przez Radę Rodziców piłkarz Michał Mak, grający na pozycji pomocnika w Wiśle Kraków. Uczniowie otrzymali od gościa autografy oraz robili z nim pamiątkowe zdjęcia. 

W czasie pikniku teren stadionu przypominał  wielki, radosny plac zabaw.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok!

Zapraszamy do galerii: piknik

strzałka do góry