Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – dzień bez plecaka

W dniu 23.03.2022 r.  Samorząd Uczniowski zorganizował  dla klas 6 – 8 „Dzień bez plecaka”. Akcja ta polegała na tym, że uczniowie przynoszą do szkoły podręczniki i przybory szkolne, ale nie w sposób tradycyjny – w plecaku czy torbie – tylko w czymś innym. A w czym? Młodzież mogła więc dać upust swoje fantazji, kreatywności i ogromnemu poczuciu humoru.  Ich pomysły były  zaskakujące, a niektóre wręcz szalone. Kosz na śmieci, wózek na zakupy, szuflada, wózek dla lalek, walizka, lodówka turystyczna, pudełko na buty … – to tylko niektóre z wielu pomysłów na alternatywny plecak. Zadowolenie, poczucie humoru i uśmiech uczniów był widokiem dla nas wszystkich bardzo cennym.

Jury miało trudne zadanie. Przy ocenianiu brana była pod uwagę: kreatywność, wkład pracy i oryginalność.

Pierwsze miejsce ex aequo  zajęła Julia Włudarz i Myroslava Horyn z  kl. 6.
Julia miała jako plecak drapak dla kota, a Mirka zrobiła plecak z butelki.
 
Wyróżnienie otrzymał Olaf Hudziak z kl. 7a. Jego plecakiem był komputer. 

Nagrodą za 1 miejsce była duża czekolada. Za wyróżnienie –  paczka żelków, a pozostali uczestnicy otrzymali coś słodkiego.

                                                                   Serdecznie gratulujemy zwycięzcą 
                                                                                                    Zapraszamy do galerii: dzień bez plecaka
strzałka do góry