Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

„Są takie dwa dni,

jedyne dni w roku.

To Święto Babci i Dziadka

łza się kręci w oku …


11 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 był Świętem Babci i Dziadka. W tym dniu, w sali gimnastycznej zebrali się licznie zaproszeni goście – Babcie i Dziadkowie z klas 0 – IV. Pani dyrektor Małgorzata Peć przywitała wszystkich zebranych i złożyła babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia – długich lat w dobrym zdrowiu. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego obejrzenia jasełek przygotowanych przez uczniów klasy 4a i 4b. Po jasełkach cała sala rozbrzmiewała  kolędami wspólnie śpiewanymi przez wszystkich uczestników.

Następnie dziadkowie zostali zaproszeni do poszczególnych klas, w których odbywała się druga część uroczystości. Wnukowie przygotowali swoim bliskim programy artystyczne, w których wierszami, piosenkami i grą na instrumentach mogli wyrazić Kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia oraz sprawić, aby miło i wesoło spędzili czas. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość oraz wzruszenie.
Na koniec uroczystości dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Spotkanie zakończyło się w bardzo miłej, ciepłej i serdecznej atmosferze. Podziękowaniom ze strony gości nie było końca.
To był naprawdę bardzo wyjątkowy, piękny dzień, pełen miłości, radości i dumy.

1

 

strzałka do góry