Witamy serdecznie na stronie szkoly podstawowej nr 2 w suchej-beskidzkiej

Aktualności

SP2 – DYSKOTEKA

W DYSKOTEKOWYCH RYTMACH WITAMY WAKACJE

   W dniu poprzedzającym zakończenie roku szkolnego uczniowie klas: IV-VI bawili się na dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W ten sposób społeczność szkolna powitała wakacje. Spragnieni zabawy i tańca, wszyscy bawili się znakomicie, choć na twarzach szóstoklasistów czasem gościł smutek, bowiem była to dla nich ostatnia dyskoteka w murach naszej szkoły. Zabawę uatrakcyjniły teleturnieje: „ Jeden z dziesięciu” oraz „Jaka to melodia?”. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodyczami.

   Dyskoteka i zakończenie roku szkolnego już za nami, a przed nami długo oczekiwane wakacje. Życzymy udanego wypoczynku.

Zapraszamy do galerii: dyskoteka kl. 4 – 6

strzałka do góry